Fundacja „Gdyński Most Nadziei”, realizator ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Odważni Wygrywają – profilaktyka raka jądra”, poszukuje osoby do prowadzenia prelekcji w trójmiejskich szkołach ponadpodstawowych od lutego do maja 2020 r.

Prelekcje kierowane będą do grupy najbardziej zagrożonej zachorowaniem na raka jądra (mężczyzn od 17 roku życia), ale również do dziewcząt.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, organizatorzy kampanii zdają sobie sprawę z faktu, że kobiety odgrywają dużą rolę w profilaktyce raka jądra.

Poszukiwana jest osoba:

  • kontaktowa,
  • zaangażowana,
  • lubiąca kontakt z młodzieżą,
  • gotowa na wyzwania,
  • chętna na zdobycie nowego doświadczenia w ramach praktyk lub wolontariatu.

Edukator przejdzie szkolenie przygotowujące do pracy, otrzyma wszystkie niezbędne materiały oraz satysfakcję, jaką daje przecieranie szlaków w trosce o lepsze życie młodych.

Wszystkie chętne osoby proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny:

💻 Mail: fundacja@mostnadziei.pl

☎ Telefon: 58 661 94 56

Fundacja „Gdyński Most Nadziei” w ramach kampanii “Odważni Wygrywają” jako jedyna w Polsce, rozpoczęła w 2013 roku realizację autorskiego programu edukacyjnego w zakresie profilaktyki raka jądra. W ciągu całego roku szkolnego, przy współpracy ze szkołami ponadpodstawowymi, realizuje prelekcje promujące męskie zdrowie, połączone z warsztatem nauki samobadania jąder, przy użyciu fantomu.