W ramach profilaktyki nadwagi i otyłości u dzieci i młodzieży Gdyńskie Centrum Zdrowia proponuje mieszkańcom Gdyni SPOTKANIA EDUKACYJNE Z DIETETYKIEM.

SPOTKANIA EDUKACYJNE Z DIETETYKIEM są skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 6 – 18 lat z nadmierną masą ciała, zamieszkałych/ zameldowanych w Gdyni, które nie są uczestnikami programu polityki zdrowotnej pn.: „Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki i leczenia nadwagi i otyłości w populacji młodzieży w Gminie Miasta Gdyni”.

Udział w SPOTKANIACH EDUKACYJNYCH Z DIETETYKIEM jest bezpłatny.

W ramach SPOTKANIA EDUKACYJNEGO nasz dietetyk przeprowadzi wstępną analizę nawyków żywieniowych dziecka na podstawie wcześniej wypełnionego dzienniczka żywieniowego, następnie omówi zagadnienia dotyczące odżywiania, które mają na celu poprawę nawyków żywieniowych dziecka oraz kluczowe zasady zdrowego żywienia. W przypadku spotkania stacjonarnego dietetyk przeprowadzi również analizę masy i składu ciała metodą bioimpedancji, z wykorzystaniem specjalistycznego analizatora.

SPOTKANIA EDUKACYJNE Z DIETETYKIEM odbywają się we wtorki i środy w godz. 11:00 – 15:00 w siedzibie Gdyńskiego Centrum Zdrowia, przy ul. Władysława IV 43 (budynek Hossy II p.) lub zdalnie z wykorzystaniem platformy internetowej.

Udział w EDUKACYJNYCH SPOTKANIACH Z DIETETYKIEM odbywa się po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod numerem telefonu 58 880 83 22, 58 880 83 79 lub poprzez e-mail: sekretariat@gcz.gdynia.pl , m.drazba@gcz.gdynia.pl.

Zgłoszeń telefonicznych można dokonywać od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.

 

Zapraszamy

 

Do pobrania:

a) Formularz dzienniczka żywieniowego

b) Regulamin, klauzula informacyjna RODO, zgody i oświadczenia