Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej oraz Gdyńskie Centrum Zdrowia serdecznie zapraszają na bezpłatne badania i konsultacje w dniach 7 oraz 14 grudnia tego roku.

W Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej przy ul. Olimpijskiej 5/9 w Gdyni w godzinach 16:00-20:00 w piątek 7 grudnia oraz kolejny piątek – 14 grudnia będzie można skorzystać z:

  • Konsultacji trenerskich, na których doświadczeni trenerzy zaproponują odpowiedni plan treningowy dostosowany do możliwości fizycznych oraz aktualnej oferty obiektów sportowych w całym trójmieście.
  • Badania EKG serca z pomiarem ciśnienia i glukozy oraz konsultacji lekarskiej – badania pomogą wyznaczyć stopień ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego i skutecznie dobrać obciążenia treningowe.
  • Analizy składu ciała wraz z konsultacją dietetyczną, w trakcie której zostaną omówione zalecenia żywieniowe odpowiednie do stanu zdrowia i dostosowane do aktywności fizycznej.
  • Analizy wydolności fizycznej – analiza zostanie przeprowadzona testem, który wskaże bieżący stan adaptacji na wysiłek fizyczny.
  • Oceny nawodnienia – prawidłowy stan nawodnienia to lepsze osiągnięcia sportowe oraz lepszy stan psychofizyczny organizmu.

Oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców Gdyni, którzy chcą podjąć aktywność fizyczną, rozpocząć treningi lub chorują przewlekle i nie wiedzą jaki rodzaj aktywności dobrać do swojego stanu zdrowia.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu pod numerem telefonu: 58 765 07 96 lub 609 162 779.